Grawer na zegarku

Zegarek na prezent? Dawniej był to prezent nie do pomyślenia. Dziś to częsty wybór zarówno jako prezent dla kobiet, jak i mężczyzn. Ofiarując komuś zegarek warto pomyśleć o dodatkowym wzbogaceniu podarunku osobistym akcentem, jakim jest grawer.
grawer na zegarku
Grawer na zegarku wykonujemy na tzw. deklu. Dekiel to spodnia część zegarka, która zabezpiecza mechanizm przed uszkodzeniem. Zwyczajowo na deklu znajdują się dane dotyczące producenta oraz modelu zegarka. Planując grawer na zegarku warto zwrócić uwagę na to, żeby na deklu było wystarczająco dużo miejsca na planowany napis. W przeciwnym razie grawer może się okazać nieestetyczny i nieczytelny.

GrawerNaWczoraj obsługuje zegarki wszystkich marek – od eleganckich zegarków z dekoracyjnymi bransoletami, po funkcjonalne zegarki sportowe. Grawer wykonujemy nowoczesną metodą grawerunku laserowego, co umożliwia nam precyzyjne wykonanie nawet bardzo małej inskrypcji, przy jednoczesnym grawerowaniu dowolnych kształtów. Na życzenie Klienta przed wykonaniem grawerunku przygotowujemy wizualizację, która pokazuje rozmieszczenie grawera na deklu.

Grawerowanie na zegarku Bielsko-Biała

Klientów z terenu miasta Bielsko-Biała i okolicznych miejscowości zainteresowanych wykonaniem grawerunku na zegarku zachęcamy do wizyty w studiu GrawerNaWczoraj. Grawer na zegarku możemy wykonać zgodnie z Państwa indywidualnym projektem lub wzorem przygotowanym przez naszego projektanta. Gwarantujemy szybką realizację zamówienia oraz najwyższą jakość grawerunku.