Niepowtarzalne prezenty z grawerem

Pióro z okazji uzyskania tytułu naukowego? A może ekskluzywna piersiówka z okazji okrągłych urodzin? Niezależnie od tego jaki drobiazg wybierzemy, prezent z grawerem zawsze będzie inny niż wszystkie – bardziej osobisty, od serca, na pamiątkę… Ogromną zaletą grawerunku na prezentach jest jego trwałość, dzięki której pozornie niczym niewyróżniająca się zapalniczka czy papierośnica może stać się rodzinną pamiątką o wysokiej wartości sentymentalnej.

prezenty graweremNiepowtarzalne prezenty z grawerem to nasza specjalność. Zajmujemy się grawerowaniem biżuterii i grawerowaniem na zegarkach. Tworzymy unikalne grawerunki na przedmiotach użytkowych – piórach, zapalniczkach, papierośnicach, piersiówkach, nożach myśliwskich i wielu innych. Tam, gdzie z różnych względów grawer nie może zostać wykonany bezpośrednio na przedmiocie proponujemy eleganckie tabliczki z na bazie laminatów grawerskich. Tabliczki grawerowane doskonale sprawdzają się w przypadku pamiątkowych zdjęć oraz przedmiotów kolekcjonerskich. Wyróżnia je wysoka estetyka wykonania i trwałość.

Grawer na prezentach Bielsko-Biała

Dysponując maszynami grawerskimi najnowszej generacji jesteśmy w stanie wykonać praktycznie każdy wzór na powierzchniach przeznaczonych do grawerowania laserowego – metalach szlachetnych i półszlachetnych, szkle, tworzywach sztucznych. Grawer wykonujemy zgodnie z projektem klienta lub wzorem przygotowanym w naszym studiu. W razie potrzeby oferujemy fachowe doradztwo w zakresie stylistyki i umiejscowienia grawerunku. Realizujemy również lecenia wysokonakładowe na grawer na prezentach firmowych.

Do naszego studia zapraszamy klientów z terenu miasta Bielsko-Biała i okolicznych miejscowości.